Skriv till oss

Kontakt 

Epost alla ärenden:  info@mollsjon.se 

Styrelsen

Ordförande:            Lasse Turesson     lasse@mollsjon.se 

Kassör:                   Mats Pehrsson      mats@mollsjon.se

Sekreterare:           Pierre Karlsson      pierre@mollsjon.se

Ledamot:               Håkan Ormark       hakan@mollsjon.se

Vice ordförande:    Magnus Björklund  magnus@mollsjon.se

Ledamot:               Bonny Carlbom      

Suppleant:             Paavo Saari           paavo@mollsjon.se

Suppleant:             Gunnar Björklund   gunnar@mollsjon.se

Medlemskap hanteras av kassören Mats Pehrsson

Adress: Mollsjöns fiskevårdsförening

            c/o Pierre Karlsson

            Norra Klöverstigen 29 

            449 32 Nödinge 

Plusgiro: 621800-2